Summer Jazz на даху

29 августа 2021

19:30

Днепр, Центр Менора

На концерті 8 липня публіка настільки тепло зустріла музикантів що в прямому сенсі не хотіла відпускати музикантів навіть після 3 бісу. Ми вирішили що після такого прийому необхідно організувати додатковий концерт!

Вдруге в Дніпрі, в один з останніх літніх вечорів,на даху Менори АNDRII CHMUT BAND (Україна) та ANYANYA UDONGVO (Нігерія) зіграють для вас программу улюблених літніх хітів. Красивий краєвид, м'яке світло гірлянд, звуки легкого джазу та романтична атмосфера- все це чекає на вас 29 серпня на нашому концерті.

В цей вечір на сцені- Аняня Удонгво (вокал) – яскравий та харизматичний музикант родом з Нігерії. Маючи блискучий талант до співу, удосконалив його під керівництвом Святослава Вакарчука під час участі у шоу «Голос країни-6». У 2016 році Аняня заснував госпел-хор Gospel Company – унікальний афро-український колектив

Андрій Чмут – віртуозний український саксофоніст, композитор та продюсер. Андрій працював з безліччю відомих зарубіжних та українських музикантів, серед яких Джамала, Тіна Кароль, Валерій Степанов, Боб Джеймс, Ерік Мур, Хуліо Іглесіас-молодший, Тейлор МакФеррін та багато інших артистів. Дебютний альбом музиканта «Smoothability», що вийшов на американському лейблі Skytown Records, увійшов до 10 кращих українських альбомів року за версією премії Aprize 2019 від Радіо Аристократи та його джаз-бенд.

Кількість квитків обмежена, рекомендуємо придбати завчасно!

Днепр
29 августа 2021 - 19:30