Nirvana: The European Live Show з Симфонічним Оркестром

12 лютого 2023

18:00

Дніпро, Concert hall Міст-айс

Квитки

Nirvana у супроводі великого симфонічного оркестру. Голос покоління у поєднанні з вічною класикою. Подія, аналогів якої ще не було в історії.
Чому варто відвідати цей концерт:
1. Почути кращі хіти Nirvana разом з симфонічним оркестром
2. Заспівати «Smells like teen spirit» в унісон з тисячею фанів
3. Провести незабутній вечір у Нірвані в одному з найкращих концертних майданчиків міста !
Гурт Nirvana закінчив свій творчий шлях в 1994 році і нам не довелося почути те, як дивовижно поєднуються їх пісні з симфонією, як підсвідомо хочеться підспівувати, коли впізнаєш початок улюбленої пісні по перших «штрихах» струнників, коли розмаїття симфонічних партій та рокова живість гітари Курта утворюють симбіоз, ніби так і треба. Брудні гітари, гранжове звучання рок-гурту і академічна вихованість оркестру утворюють унікальну атмосферу, що ще надовго затримується в підсвідомості після відвідування шоу.
Wikipedia про Nirvana:
„Після підписання контракту з великим лейблом DGC Records Nirvana отримала несподіваний успіх з піснею «Smells Like Teen Spirit» зі свого другого альбому Nevermind, випущеного в 1991 році. Згодом Nirvana увійшла в музичний мейнстрім, популяризувавши піджанр альтернативного року, названий гранджем. Курт Кобейн зробився в очах ЗМІ не просто музикантом, а «голосом покоління», а Nirvana стала флагманом «покоління Х»”
Гратимуть: рок-гурт Fontaliza, що вже встиг запам‘ятатися протягом останніх років якістю та відданістю у виконанні Нірвани як в Україні, так і за кордоном.
Вони розділять сцену зі справжнім симфонічним оркестром, склад якого було підібрано спеціально для цієї події.
Хочете стати частиною концерту та запам'ятати вечір на все життя?
Слідкуйте за афішею та беріть квитки заздалегідь, адже SOLD OUT завжди настає раптово.
Шоу відбудеться у самому центрі Дніпра в новому концертному залі одного із символів міста. «Concert Hall Мост-айс» у ТРК Мост-сіті, обладнаний звуком та світлом за останнім словом техніки, по праву вважається найсучаснішим майданчиком міста.
Подія проходить згідно з усіма правилами безпеки.