Коза дереза (Дніпровський театр ім. Т.Г.Шевченка)

03 червня 2023

10:30

Дніпро, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка

Событие прошло!

        

     Сучасна, повчальна, музична казка за народними мотивами, з піснями, танцями, гумором, яка переконає,  що часто-густо у житті перемагає зовсім не той, хто фізично сильніший.

            Жили були дід і баба. Одного дня завітали до них гості, які порадили, щоб якось пережити кризу, запропонували купити у них козу. І тут почалось… Коза, у вигляді сучасної дівчини, яка і співає, і танцює спочатку викликає симпатію, поте через свої вчинки поступово втрачає авторитет. Господарів, які прийняли її, як рідну, пригостили, згодом виганяє з хати. Тих, хто її щодня випасає, оббріхує перед дідом, щоначебто нічого «не пила і не їла». Зустрінетеся у казці з вовком, зайчихою, іншими персонажами, які примусять замислитись і дітей, і дорослих над тим, кого ж другом вважати, а кого і ... на поріг не пускати…

         У 2015 році казку переглянули польські та чеські глядачі під час гастролей театру. На фестивалі української казки «Чиста криниця»-2013 казка стала переможцем у номінації «Краща музична казка», а Лідія Кушкова отримала диплом «Кращий автор п’єси».

 

         Тривалість вистави: 1 год. 10 хв.