Империя Ангелов

26 февраля 2022

19:00

Днепр, Филармония им. Когана

Чому варто піти на спектакль «Імперія янгелів»?
1. Отримати емоційний нокдаун.
2. Спостерігати сплетіння глибокої філософії та тонкої іронії.
3. Насолодитися професійною грою і сучасною музикою.

Відомий спектакль «Імперія янгелів».

В основі постановки «Імперія янгелів» сюжет знаменитої книги-бестселера Бернара Вербера. Сам твір називають «Одою життя», «присвячений сучасній людині». Видання входить в десятку найпопулярніших книг світу. Тираж «Імперія янгелів» вже перевищив 10 мільйонів екземплярів. І треба визнати, постановка такого шедевра - справа не з легких і вимагає великої сміливості.

Головний герой вистави потрапляє на небеса і стає ангелом- охоронцем для трьох людських душ: тонкого і вразливого французького письменника, слов'янського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала згодом «Міс всесвіт». У кожного з цих людей - свій шлях, повний помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і протиріччя чекають його на цьому шляху, які помилки і перемоги, - Ви зможете побачити у виставі театру «Візаві».

«Імперія янгелів» - це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії і гумору. У Виставі звучить сучасна європейська, американська музика, а також класичні твори світових композиторів.

В ролях:
Тамара Морозова, вген Бельтюков, Ірина Марчук, Кирило Шевченко.
Тривалість вистави 2 годину 05 хвилин.

Львов
04 февраля 2022 - 19:00
Киев
24 февраля 2022 - 19:30
Днепр
26 февраля 2022 - 19:00